Draugai piderasai

July 18, 2010 at 7:12 pm (Uncategorized) (, )

Nu vot kaip pasisuka likimas kad pašnekėjom su gyditoju kuris man nuskausminima daro ir su tais piderasais dviem paskui. Nu karoče jie viska žino ir dar pasirodo užmokejo giditojams kyšiai kad viskas butu kuo geriau nu blet karoče jiemane isimileje iškripeliai du.

taip kad susitarem ir aš juos atsiprašiau sakau chebra suprantu kad manim netikit nes aš esu jobanas narkomanas ir iš manes neliko žmogaus o tiktai hera bet sakau atsiprašau kad aš jus taip nekenčiau ir dabar man geda ir aš tikiu kad mane suprasit, ir aš iš tikro norėjau save nužudyt o dabar aš per tuos vaistus vel narkomanas. nu tai tie sako gal davai dar karta pabandom nes kai subadytas tai organizmas priešinas narkotikam ir tu dar ne taip paveiktas jei bandysi mest tai bus lengviau ir mes tau padesim karoče jei tik nori tai sukursim sąlygas. nu tai sakau davai vežkit mane į tą savo kalejma ir uždarykit. nu tai šitaip ir susitarėm.

blet dabar jaučiu jie bijo kad aš pabėgsiu bet pasitiki ir dave man šansa o aš tai rimtas noriu pabegt nors viskas skauda bet blet kaip mane visas šitas užpiso nesinori gyvent žinokit fpizdu pasiliksiu ir ryt mane vel išveža į tą kalejma tik savo noru. ir dar šiandien kai atejo seselė vaistus suleist sakau nixuja man neleiskit to nuskausminimo noriu mest narkotikus pyzda kaip skauda dabar viskas vėl nu naxui bet čia dar nelomkės o skauda žaisdos bet iškentesiu kažkaip

Advertisements

1 Comment

  1. Ishv said,

    Gejai, jie gejai, o ne pidarasai

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: