mano blogas

July 4, 2010 at 7:01 pm (Uncategorized) (, )

Aš dabar kaip neturiu ką veikt tai dabar daug esu internete. Aiškus čia yra gerai ir už mane apmoka ir maitina, taip kad visai neblogai man čia gavosi nors ir prieš mano paties valią. Aišku daug taip nesites, todėl jau dabar mastau kaip čia bus paskui ir apie gyvenimą. Aš aišku gali būt kad vėl pradėsiu nes narkata yra toks dalykas pyzdec. Ir dabar nesuprantat kaip pyzdec ir kaip aš to noriu. Lomkės pasibaigė bet vistiek noriu, tai nesustabdomas potraukis. Ir aišku pyderai tai supranta ir mato taip kad nepaleidžia manes nei minutei iš akies nors kur aš čia pabegčiau kai nežinau netgi kurioje vietoje aš esu.

Aš nesuprantu už ką jie mane čia uždarė ir laiko nu negaliu patikėt. Aišku dar suprasčiau kad jie mane nori išprievartaut ir kad tai pigiau kainuoja nei pinigus mokėt bet jie per visą laiką nei karto nebandė kažkaip padaryt kažką. Nu čia gal jiems galvoj negera arba ten ta jų meilė nu karoče aš tai ne pyderas ir nesuprantu kaip taip gali būt. Čia gal nu yra kaip yra.

Tai aš tuo tarpu peržiūrėjau savo blogą. Aišku galvojau, kad reikia padaryt kaip gražesnį, kad geriau atrodytų. Straipsnius pataisyt kad klaidų neliktų. Bet paskui pagalvojau kad čia tegul viskas lieka kaip yra. Autentiškai tegul visi pamato. Tik ištriniau keleta straipsnių kur buvo jau istorijos tokios kad gėda skaityt buvo kur jau baisiau nebūna. Aišku dar liko keletas kur irgi visai baisios bet ištryniau kur jau visiškai žostkačius nes internetas didelis ir gali kokie nors vaikai ateit ir paskaityt tai tegul netraumoja psichikos.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: